• (+90) (216) 540 28 77
  • info@altinelservis.com

Hizmetler

Sürekli gelişen teknoloji ile beraber, Türkiye’de tek Festool Yetkili Servis olan Altınel ve onun uzman ekibi bu inovasyona uyum sağlıyor ve siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

 

Profesyonellere Yönelik Eşsiz hizmet

Kullandığınız alete her zaman ve her yerde güvenebilmeniz gerekir. Profesyonellere yönelik eşsiz hizmetlerimiz, ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sağlıyor.
Cihazınızın bakımı, arıza tespiti, yedek parça tedariki ve onarımı için gereken her şeyi, profesyonel teknik ekibimiz size sunmaktadır.
Siz müşterilerimizin memnuniyeti, bizim için her zaman en üst seviyede bulunmaktadır ve bunun için yaptığımız her işlemi dikkatlice ve en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

 

Hızlı onarım

Profesyonel cihazınız bozulduktan sonra en kısa sürede onarımının yapılması gerekir.
Altınel, Türkiye’de tek Festool Yetkili Servis olarak, müşterilerimize hızlı ve profesyonel servis hizmetleri sunmaktayız. Böylece makineleriniz Festool Yetkili Servis merkezimize ulaştıktan sonra, en fazla 24-48 iş saati içinde bakım ve onarımı yapılır, makineniz özel Festool test cihazları ile onarım sonrası, kullanım testlerinden geçirilir, ilk günkü kullanım durumuna getirildikten sonra, size ulaştırılır.

 

Ücretsiz kargo

Garanti kapsamında bulunan Festool ürünlerinizi, tüm şehirlerden Yurtiçi kargo aracılığı ile, Festool Yetkili Servis Merkezimize, ücretsiz olarak göndere bilirsiniz.
Garanti dışı Festool ürünlerinizi, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo aracılığı ile, düşük ücretli olarak Festool Yetkili Servis Merkezimize göndere bilirsiniz.
Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için, bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

 

Yedek Parça

Üstün Alman teknolojisi ile üretilen Festool ürünlerinin yedek parçaları da bu doğrultu da, yüksek kalitede üretilmektedir. 10 yıl boyunca Festool yedek parçalarını Altınel, Türkiye genelinde tek Festool Yetkili Servis merkezinden temin ede bilirsiniz.

Yedek parçada olan avantajlarınız:

✅ Festool ürünlerinin tüm yedek parçalarını, Altınel den temin ede bilirsiniz.
✅ Yedek parçalar siparişlerinizi, Altınel 24 iş saati içinde size ulaştırır.
✅ Festool ürünlerinizin yedek parçalarını 10 yıl boyunca, Altınel den talep ede bilirsiniz.
✅ Festool yedek paraçalarını Festool Merkez Servis den uygun fiyata temin ede bilirsiniz.

 

Ücretsiz hizmetler

Altınel, Türkiye de tek Festool Yetkili Servisi olarak vizyonumuz gereği, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sizlere özel hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

✅ Karşılıksız Arıza Tespiti: Makineniz bakım ve onarım için merkezimize ulaştığında, arızasını arızası tespit edilir, size bilgi verilir ve sizden onarım için onay istenir. Onarımını onaylamadığınız makineleriniz için, arıza tespiti ücreti ödemezsiniz.
✅ Karşılıksız Makina danışmanlığı: Profesyonel ekibimizin 22 yıllık tecrübesi, onlara hangi makinelerin kaliteli ve kalitesiz olduğunu öğretmiş. Altınel profesyonelleri, bu tecrübeni sizinle karşılıksız paylaşmadan, mutluluk duymaktadır.
✅ Dış Görünümü: Makinenizin iç mekaniğinin temizliği kadar, dış görünümününde iyi olması gerekiyor. Bunun için Festool Yetkili Servis’de makinelerinizin bakımı ve onarımı yapıldıktan sonra, temizliğini de yapıp, ve yep yeni bir makine haline getiriyoruz. Yenilenmiş makinenizin temizliğini gördükten sonra, şaşıra bilirsiniz. Yaptığımız temizlikleri görmek için Galerimize bakınız.
✅ Özel Fiyat Kargo: Makinelerinizi bize göndermek için dünyalar kadar para harcamanıza gerek yok. Sizin kafanız ve cebiniz rahat olsun diye, kargo firmasıyla anlaşma yaptık ve sizin için indirimli fiyat istedik. Detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçe bilirsiniz.
✅ Türk kahvesi: Merkezimize gelmeniz, bizi çok mutlu eder. Size Altınel Cafe de bir Türk kahvesi ikram etmeyi çok isteriz.